Skip to main content

W piątek, dn. 21.04.2023r., uczniowie klasy 7a, 8a i 8b wzięli udział w grze miejskiej organizowanej przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie”.

Najpierw udaliśmy się do pracowni PAKT na ul. Krakowską 11A. Tam uczniowie zostali podzieleni na 5-6 osobowe grupy, a następnie wyruszyli w miasto ze swoimi opiekunami. Dzięki zainstalowanej w telefonie aplikacji, uczniowie mogli rozwiązywać zagadki oraz rywalizować ze sobą. Oprócz poprawnych odpowiedzi liczył się też czas wykonania zadań.

Nasi młodzi wychowankowie poznali sporo ciekawych miejsc i osób związanych z Tarnowem, o których wcześniej nie mieli pojęcia. Nie będziemy zdradzać szczegółów tej wyprawy, ponieważ planujemy się wybrać kolejną grupą uczniów.

Możemy tylko zdradzić, że nasi podopieczni byli bardzo zadowoleni z przebiegu gry i sprawnie udało się im wykonać wszystkie zadania. Techniki były różne, ale każda równie skuteczna. Wszystkie grupy szybko chciały wrócić do punktu zbiórki, aby omówić nowo poznane informacje i co najważniejsze: dowiedzieć się kto wygrał.

Niestety mamy niewiele fotografii z gry terenowej, ponieważ nasi uczniowie, jak i opiekunowie, byli tak zaaferowani grą oraz szybkim przemieszczaniem się po mieście, że zapomnieli o uwiecznieniu swoich osiągnieć.

🔹🔹🔹🔹🔹
Głównym Partnerem Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia Tarnów jest firma Grupa Azoty. Akademia Unia Tarnów realizuje program wsparcia szkolenia tarnowskich piłkarzy #GrupaAzotyProJuniorSystem