Skip to main content

Korzystając z trwających ferii zimowych w województwie podkarpackim pierwsza drużyna trampkarzy Akademii Piłkarskiej ZKS UNIA Tarnów rozegrała mecz kontrolny z wiodącą drużyną tego województwa Igloopolem Dębica. Mimo , że silny wiatr niewątpliwie przeszkadzał zawodnikom na boisku to mecz sam mecz był ciekawy zarówno pod względem szkoleniowym jak i atrakcyjne ze względu na dużą ilość bramek. Spotkanie zdecydowanie wygrały Jaskółki.


Paweł Węgrzyn: Wynik na pewno korzystny i cieszy mnie , że wreszcie byliśmy konkretni pod bramką rywala. Oczywiście jest dużo momentów do analizy i poprawy, które musimy eliminować. Wytworzyliśmy w drużynie fajną rywalizacje , co napędza rozwój chłopaków i ma ich motywować do mocnej pracy treningowej ale również odpowiedniego wywiązywania się z swoich obowiązków szkolno/ wychowawczych.

UNIA Tarnów – Igloopol Dębica 7:1

Bramki:

Padło ( asysta Rachfał)
Rachfał (asysta Stelmach)
Padło
Padło (asysta Rzeszut)
Gala (asysta Bieś)
Jankowski (asysta Stelmach)
Gala (asysta Rachfał)

W pierwszej połowie Szymon Gajczewski obronił rzut karny.

Skład Unii: Gajczewski – Markowicz , Popiela, Witek – Kawa , Rachfał , Grzywa , Stelmach – Padło , Gala , Jankowski oraz Święch , Borzęcki , Klaus , Bieś , Dulian , Zagórski , Rzeszut