Skip to main content

Głównym celem Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy współpracy z największą tarnowską firmą Grupa Azoty,  jest stworzenie kompleksowego oraz profesjonalnego programu kariery dwutorowej piłkarzy klubu ZKS Unia Tarnów poprzez zapewnienie doskonałych warunków dla rozwijania kariery sportowej oraz edukacji na najwyższym poziomie.

Poprzez sport pragniemy uczyć rywalizacji fair play, wytrwałości, pokory, radzenia sobie z porażkami i czerpania radości z odnoszonych sukcesów.

Pragniemy inspirować i rozwijać młodych adeptów piłki nożnej. Nie byłoby to możliwe bez wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, której zadaniem jest szkolenie oraz wdrażanie innowatorskich rozwiązań, będących kluczem do rozwoju zarówno w dziedzinie sportu jak i edukacji.

Dzięki współpracy z różnymi podmiotami naszym zawodnikom oferujemy precyzyjnie dopracowaną ścieżkę rozwoju kariery zawodowej, w której tak samo ważna jak sport jest edukacja.

Nasi trenerzy organizują profesjonalne i interesujące treningi, które opierają się na sprawdzonych systemach szkolenia, a przede wszystkim są dopasowane do wieku oraz możliwości danej grupy.

W ten sposób opracowany trening piłkarski pozwala nie tylko rozwijać poszczególne elementy techniki piłkarskiej, lecz umożliwia wykształcenie w młodych piłkarzach dyscypliny oraz zdolności pracy w grupie. Znacząco wpływa także na kreatywność i umiejętności rozwiązywania problemów . Co przydaje się nie tylko podczas zajęć sportowych, lecz przez całe życie.

Naszą misją jest umożliwienie rozwijania pasji do sportu zarówno naszych zawodników jak i trenerów oraz odkrywanie i szkolenie piłkarskich „diamentów”, które w przyszłości będą mogły kontynuować karierę na arenie krajowej i międzynarodowej.

Stawiamy na umożliwienie rozwijania sportowych pasji i zainteresowań zarówno naszych zawodników jak i trenerów oraz odkrywanie i szkolenie talentów piłkarskich mogących w przyszłości grać w drużynach zawodowych.

Oferujemy pełną ścieżkę kariery piłkarskiej od grup młodzieżowych Unii Tarnów, aż po pierwszą drużynę ekstraklasowej Wisły Kraków.

 

Leave a Reply